Niezależnie od tego, czy w Twojej głowie zrodził się już projekt kuchni marzeń, czy też nie masz pomysłu na jej wygląd i liczyć na pomoc specjalistów, znalazłeś się w dobrym miejscu. Jesteśmy po to, aby realizować Twoje pomysły i najbardziej śmiałe koncepcje.

Nasza współpraca zaowocuje stworzeniem niepowtarzalnego projektu, który krótko potem zostanie wcielony w życie. Przygotowaliśmy dla Ciebie 30 niebanalnych koncepcji, które będziesz mógł w pełni dopasować do swoich potrzeb.

Na wstępie naszej współpracy postaramy się jak najprecyzyjniej określić potrzeby Twoje i Twoich najbliższych. Poznamy Wasz gust, styl życia i preferencje po to, aby zaproponować najlepsze rozwiązania. Stwórzmy razem wyjątkową kuchnię o wysokim poziomie funkcjonalności i atrakcyjnym designie! Kolejną fazą projektu będzie zapoznanie się z pomieszczeniem, w którym ma się znaleźć przyszła kuchnia. Dopasujemy Twoją wizję do możliwości i parametrów Twojego mieszkania. Nawet jeśli masz trudne wnętrze, nie przejmuj się – nasze nowoczesne kuchnie na wymiar sprostają nawet najbardziej wymagającym przestrzeniom.

Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że nie tylko w dużych, ale również w małych pomieszczeniach można wyczarować atrakcyjną kuchnię. Wystarczy tylko zwrócić uwagę na odpowiednie rozmieszczenie poszczególnych stref roboczych oraz dostęp do sprzętów.

W ciągu wielu lat zdarzało nam się tworzyć projekty dopasowane zarówno do kawalerek, jak też przestronnych domów wielorodzinnych. Uwzględniając Twoje preferencje, jak również parametry pomieszczenia, zaproponujemy Ci kuchnię w określonym kształcie. Będziesz mógł wybierać spośród wielu różnych konfiguracji, między innymi z układu jedno- lub dwurzędowego, ale również z możliwości stworzenia osobnej wyspy.

Jeżeli chcesz się z nami spotkać, obejrzeć próbki materiałów i poznać nasze propozycje, a także skonsultować się przed dokonaniem wyboru, przyjdź do jednego z naszych salonów, zlokalizowanych na terenie Trójmiasta.

Czekamy na Ciebie!

Etapy współpracy

Spotkanie z projektantem

Odwiedź nas i skonsultuj swoje pomysły na kuchnię idealną z naszym projektantem.

Planowanie i projektowanie

Poznaj propozycje, jakie opracuje dla Ciebie nasz zespół.

Podsumowanie i umowa

Po ustaleniu szczegółów załatwimy wszystkie kwestie formalne.

Realizacja

Gdy projekt jest gotowy, nasi pracownicy mogą przystąpić do prac wykonawczych.

Ochrona

Na nasze meble przysługuje Ci okres gwarancji trwający aż 5 lat.

darmowy projekt

wycena gratis

doradztwo na najwyższym poziomie

Zarejestruj
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
ZGODA