O Fama Design

Na rynku istniejemy od 1994 roku, co czyni nas jednym z najdłuższej funkcjonujących studiów kuchennych tworzących meble na wymiar na terenie Trójmiasta.

Najważniejszym założeniem studia było i jest tworzenie unikalnych projektów mebli kuchennych, dopasowanych do indywidualnych parametrów pomieszczeń oraz gustu ich właścicieli.

Nasza Misja

Tworzenie produktów o wyjątkowej osobowości dla domów i właścicieli z charakterem.

Nasza Wizja

Przekładanie pracy na zadowolenie klientów.

Studio mebli, projektowanie kuchni, kuchnie na wymiar, meble na wymiar, meble kuchenne, Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Wyznacznikiem naszej pracy jest umiejętne łączenie funkcjonalności z atrakcyjnym wyglądem kuchni.

Przyjdź do naszego salonu, aby spotkać się osobiście z naszymi projektantami. Będzie to również dobra okazja do zapoznania się z ofertą AGD renomowanych marek, z którymi współpracujemy. W ten sposób w jednym miejscu będziesz mógł zrealizować swój unikalny projekt kuchni marzeń, od razu dobierając do niej sprzęty gospodarstwa domowego. Nie musisz tracić czasu na jeżdżenie po różnych sklepach i dopasowywać swoich oczekiwań do dostępnego asortymentu.

Pamiętaj: to studio jest dla Ciebie, a nie Ty dla studia.

Dlaczego warto?

 • Wnętrza z charakterem.

  Zrealizujemy każdy Twój pomysł. Doradzimy i wesprzemy Cię swoją wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie realizacji projektu. Zapewniamy trwałe i eleganckie materiały, które dopieszczamy, aby stworzyć z nich wyrafinowaną, funkcjonalną i piękną kuchnię.

 • Ludzie z pasją.

  Charakteryzuje nas nie tylko doświadczenie, ale również autentyczne zaangażowanie w każdy projekt, którego się podejmujemy. Nieustannie się rozwijamy, śledzimy nowinki techniczne oraz zapoznajemy się z nowymi materiałami po to, aby stworzyć dla Ciebie kuchnię o ponadczasowym i eleganckim stylu. Praca jest źródłem naszego zadowolenia.

 • Wszystko dla wygody.

  Nasze projekty skupiają się nie tylko na atrakcyjnym designie, ale przede wszystkim na wygodzie użytkowania. Tworzymy w pełni funkcjonalne przestrzenie, w których czujesz się u siebie. Szukamy balansu pomiędzy zachwycającą estetyką a codzienną ergonomią.

 • Wszystko dla Ciebie.

  Wsłuchamy się w Twoje potrzeby. Nie będziemy dopasowywać Twoich oczekiwań do naszych propozycji, ale w pełni skupimy się na znalezieniu jak najbardziej optymalnych rozwiązań. Jesteśmy elastyczni.

Szanujemy Twój czas, dlatego staramy się, aby realizacja przebiegła w możliwie najkrótszym czasie.

ZarejestrujStudio mebli, projektowanie kuchni, kuchnie na wymiar, meble na wymiar, meble kuchenne, Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
ZGODA