REGULAMIN PROMOCJI

„do 20% rabatu” na wykonanie mebli kuchennych na wymiar z oferty Fama Design Spółka Jawna ”

I. DEFINICJE

W regulaminie zostały użyte określenia, które oznaczają:

 1. „Organizator” – Organizatorem Promocji jest Fama Design Spółka Jawna z siedzibą przy ul. Szczęśliwej 3, 80-176 Gdańsk ; NIP: 5833119638;
 2. „Promocja” – akcja ograniczona w czasie na podstawie, której klient może otrzymać „do 20% rabatu” na wykonanie i montaż mebli kuchennych na wymiar z oferty Fama Design Spółka Jawna.
 3. „Klient” – osoba, która zakupi usługę wykonania oraz montażu „mebli kuchennych na wymiar” zgodnie z założeniami projektowymi i według wyceny podanej przez wykwalifikowanego projektanta w jednym z salonów Fama Design Spółka Jawna w cenie regularnej w czasie obowiązywania promocji.
 4. „Meble Kuchenne” Zabudowa meblowa zaprojektowana przez wykfalifikowanych projektantów, dostarczona i zamontowana przez zespół montażowy z materiałów będących w ofercie Fama Design Spółka Jawna
 5. „do 20% rabatu na wykonanie i montaż mebli kuchennych” – cena promocyjna naliczona według założeń określonych w §5.

II. POSTANOWIENIA

 1. Promocja obowiązuje w wszystkich salonach Fama Design Spółka Jawna : Adresy 81-395 Gdynia Ul Władysława IV 48 oraz 80-452 Gdańsk ul Kilińskiego 1-5 – CH Metropolia.
 2. Promocja obowiązuje od dnia 1.10.2021 r. do dnia 30.10.2021 r. i dotyczy tylko zamówienia na zabudowę kuchenną wykonaną według założeń projektowych wraz z dostawą montażem zakupioną w cenie regularnej zgodnie z wyceną projektu wykonawczego.
 3. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów i dotyczy asortymentu dostępnego w ofercie handlowej Fama Design Spółka Jawna objętych promocja określonych w §5.
 4. Promocja dotyczy uzyskania do 20% rabatu na zakup mebli kuchennych wykonanych według założeń projektowych i wyceny wykonawczej z wyposażeniem standardowym określonym w §5 w czasie obowiązywania promocji.
 5. Klient może wielokrotnie brać udział w Promocji w czasie jej obowiązywania, pod warunkiem każdorazowego spełnienia warunków określonych w niniejszym regulaminie.

III. ZMIANA REGULAMINU PROMOCJI

Organizator będzie uprawniony do wprowadzania zmian do niniejszego regulaminu promocji w każdym czasie, w zakresie, w jakim nie wpłynie to na pogorszenie praw klientów.

IV. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Wszelkie informacje dotyczące promocji udziela Biuro Obsługi Klienta pod numerem telefonu: Gdańsk 500109999, Gdynia 507202600 mail: Famadesign@famadesign.pl
 2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem wszelkie spory rozstrzygać będzie Organizator.
 3. Zarówno Uczestnicy Promocji jak i Organizator będą dążyć do rozwiązywania wszelkich sporów powstałych na tle regulaminu Promocji w sposób ugodowy, na drodze negocjacji.

V. Kryteria dotyczące promocji

 1. Warunkiem uzyskania rabatu promocyjnego jest zakup wykonania, dostawy i zamontowania mebli kuchennych w czasie obowiązywania promocji od 1.10.2021 do 31.10.2021 z terminem montażu do 30.04.2022 roku.
 2. Przy zakupie wykonania, dostawy i montażu mebli kuchennych zostanie naliczony rabat specjalny od ceny regularnej uzyskanej na podstawie projektu wykonawczego mebli przygotowanego przez wykwalifikowanego projektanta Fama Design Spółka Jawna.
 3. Zasada naliczania rabatu promocyjnego jest przedstawiona według jednego z poniższych schematów
  1. W przypadku gdy Cena regularna mebli z przedstawionej wyceny wyniesie do 10000 zł brutto klient otrzyma 10% rabatu na wykonanie mebli z wyposażeniem standardowym . Przykładowa kalkulacja: projektant w wycenie wylicza według cennika regularnego cenę wykonania mebli kuchennych z wyposażeniem standardowym na 10000 zł klient otrzymuje rabat w wysokości 1000 zł brutto wiec cena mebli kuchennych wynosi 9000 zł brutto , produkty ponadstandardowe jak systemy przechowywania typu cargo itp. , agd oraz dodatkowe usługi są doliczone do ceny promocyjnej zgodnie z życzeniem klienta
  2. W przypadku gdy Cena regularna z przedstawionej wyceny wyniesie powyżej 10000 do 17999 zł brutto klient otrzyma 15% rabatu na wykonanie mebli z wyposażeniem standardowym . Przykładowa kalkulacja: projektant w wycenie wylicza według cennika regularnego cenę mebli kuchennych wraz z wyposażeniem standardowym na 17999 zł klient otrzymuje rabat w wysokości 2699 zł brutto wiec cena mebli kuchennych wynosi 15300 zł brutto, produkty ponadstandardowe jak systemy przechowywania typu cargo itp. , agd oraz dodatkowe usługi są doliczone do ceny promocyjnej zgodnie z życzeniem klienta
  3. W przypadku gdy Cena regularna z przedstawionej wyceny wyniesie powyżej 18000 zł brutto klient otrzyma 20 % rabatu na wykonanie mebli . Przykładowa kalkulacja: projektant w wycenie wylicza według cennika regularnego cenę mebli kuchennych wraz wyposażeniem standardowym na 20000 zł brutto klient otrzymuje rabat w wysokości 4000 zł brutto wiec cena mebli kuchennych wynosi 16000 zł brutto, produkty ponadstandardowe jak systemy przechowywania typu cargo itp. , agd oraz dodatkowe usługi są doliczone do ceny promocyjnej zgodnie z życzeniem klienta.
 4. Wyposażenie standardowe dotyczące wyceny promocyjnej mebli kuchennych na wymiar od której naliczany jest promocyjny rabat:
  1. szuflady typu metabox marki Blum wszystkie dostępne wykończenia
  2. szuflady typu Antaro marki Blum wszystkie dostępne wykończenia
  3. Zawiasy Marki Blum wszystkie dostępne rodzaje
  4. Materiał Płyta Laminowana - wszystkie dostępne wykończenia i wzory z oferty Kronospan
  5. Materiał Płyta Akrylowa – wszystkie dostępne wykończenia i wzory z oferty REHAU oraz EGGER PERFECT Sense
  6. Materiał Plyta Lakierowana MDF – wszystkie dostępne kolory i wzory z oferty Fama Design
  7. Blaty Laminowane z oferty Kronospan
 5. Pozostałe produkty znajdujące się w ofercie Fama Design jak AGD , płyty i blaty producentów EGGER , MDF Fornirowany , materiał wykonany z drewna litego , wyposażenie dodatkowe szafek typu Peka , Rejs Nomet Gamet i blaty kuchenne kamienne , kwarcowe , inne usługi ponadpodstawowe nie podlegają dodatkowemu rabatowi.
ZarejestrujStudio mebli, projektowanie kuchni, kuchnie na wymiar, meble na wymiar, meble kuchenne, Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
ZGODA