img

Projekty

W każdym zaciszu domowym powinno znajdować się miejsce, w którym spotyka się cała rodzina i spędza czas razem. Dobrym momentem do takiego spotkania jest wspólne jedzenie lub przygotowywanie posiłku. Z tego względu jednym z najważniejszych pomieszczeń staje się kuchnia.

Aby wnętrze to jak najlepiej spełniało swoje główne zadania i w jak najwyższym stopniu odpowiadało oczekiwaniom jej użytkowników tworzymy kompleksowe projekty mebli kuchennych na wymiar. Zwracamy uwagę na funkcjonalność, ale niezwykle ważna jest również kolorystyka oraz styl, w jakim Klient chce widzieć swoje pomieszczenie.

W związku z tym już na samym początku spotykamy się z naszym Klientem, poznajemy jego oczekiwania, prezentujemy nasze propozycje i wspólnie ustalamy wstępny projekt kuchni na wymiar.

Przy tym dostosowujemy nasz plan do wielkości pomieszczenia. Doradzamy, w których miejscach najlepiej sprawdzą się szafki wiszące, gdzie dolne, a gdzie cokoły i fronty.

Przy wnętrzu w typie „L” zagospodarowujemy narożnik poprzez wstawienie głębszych szafek lub zlewozmywaka. W takim pomieszczeniu bez problemu zmieści się również stół.

Kiedy mamy do dyspozycji przestrzeń „U” meble kuchenne mogą być umieszczone aż na trzech ścianach. Z tego względu rozwiązanie to sprawdza się w większych pomieszczeniach. Natomiast jeśli nasz Klient nie dysponuje większą przestrzenią, a posiada tylko niewielki kąt do gospodarowania, proponujemy wersje jednorzędowe, gdzie wszystkie meble na wymiar stoją obok siebie. W nieco większych pomieszczeniach zaś rekomendujemy projekty dwurzędowe.

Miłośnikom łączenia pomieszczeń polecamy wybranie wyspy gwarantującej ciekawy efekt wizualny. Takie rozwiązanie sprawdza się świetnie na przykład podczas organizacji przyjęć i spotkań dla większej grupy znajomych.