img

Prezenty na 2. urodziny studia FAMA w Top Shopping

W  styczniu świętujemy 2 urodziny studia mebli kuchennych w Galerii Handlowej Top Shopping.

Dwa lata temu nasz projektant Łukasz stworzył koncepcję nowoczesnego i przestronnego studia. Zaprezentowaliśmy w nim aranżacje kuchni klasycznych i nowoczesnych.

Dla tych z Państwa, którzy dysponują dużą powierzchnią, stworzyliśmy kuchnię z oryginalną, obszerną wyspą. Dla Klientów, których pomieszczenia są nieco mniejsze, zaprezentowaliśmy funkcjonalne aranżacje o mniejszych wymiarach i zróżnicowanej, ciekawej kolorystyce frontów. Wszystkie ekspozycje są bardzo dobrze wyposażone w elementy wyposażenia szafek takich producentów jak Blum czy Peka i nie tylko.

W naszym studio w Top Shopping obsłużyliśmy setki Klientów, co przełożyło się na wykonanie ponad 150 ciekawych realizacji w Państwa domach i firmach. W weekend otwarcia 18-19.01.2014 roku odwiedziło Nas ponad 300 osób z czego wykonaliśmy 32 realizacje.


Nasze studio jest dla Państwa miejscem, gdzie można uzyskać fachowe porady projektantów, bo doskonale wiemy, że aranżowanie przestrzeni w domu, to długi proces wymagający wielu trudnych decyzji.

Jesteśmy tu dla Państwa już dwa lata i z okazji urodzin przygotowaliśmy prezenty, które z pewnością umilą korzystanie z Państwa nowych kuchni.

 

Zapraszamy do studia FAMA w Top Shopping w Gdańsku!

 

Poniżej fotorelacja z otwarcia salonu: