img

O nas

Fama Design to ponad 20 lat doświadczenia i codziennego zaangażowania. Dbamy o detale, aby nadać naszym kuchniom nowoczesny design.
Spełniamy marzenia o pięknym, funkcjonalnym wnętrzu.

 

Wnętrza z charakterem.

Naszą ofertę tworzą produkty o wyjątkowej osobowości. Wykorzystujemy trwałe, eleganckie materiały. Meble wykańczamy precyzyjnie i z wyrafinowaniem. Każdy projekt jest niepowtarzalny, dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta.

Ludzie z pasją.

Rozwijamy się, zdobywając nowe kwalifikacje i odkrywając nieznane technologie. Po 20 latach z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie aranżacji kuchennych. Doświadczenie nabywamy z każdym kolejnym projektem. Pracujemy z przyjemnością.

Wszystko dla wygody.

Jak wiele jest kuchni, tak wiele jest oczekiwań. Aby im sprostać, projektujemy unikalne, użyteczne przestrzenie, wygodne w codziennym użytkowaniu.
Ponieważ każdy marzy o wnętrzu zarazem pięknym, jak i praktycznym, zachowujemy równowagę pomiędzy ergonomią i estetyką.

Wszystko dla Ciebie.

Zacznij z nami przygodę z nową kuchnią. Mamy wiele pomysłów, jak stworzyć dla Ciebie innowacyjną, funkcjonalną przestrzeń. Jeśli masz wysokie wymagania, znajdziemy na nie rozwiązanie. Negocjuj najkorzystniejszą cenę, bez obawy o jakość wykonania.

Szanujemy Twój czas – zapewniamy sprawną realizację projektu i szybką dostawę.