img

Na wymiar

Jeśli jesteś gotowy, aby zaprojektować kuchnię, ale nie wiesz od czego zacząć – u nas znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz. Z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć wnętrze Twoich marzeń.

Od tych najprostszych po najbardziej wzniosłe – nasza kolekcja zawiera w sobie 30 wspaniałych i oryginalnych pomysłów opracowanych przez cenionych projektantów wnętrz. Mamy nadzieję, że nasze propozycje zainspirują Was i będziecie chcieli wspólnie z nami stworzyć coś niepowtarzalnego.

Meble kuchenne na wymiar muszą cechować się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale również jak najwyższą funkcjonalnością i ergonomią. Z tego względu podchodząc do każdego zlecenia na samym początku szczegółowo zapoznajemy się z rodzajem pomieszczenia, którym dysponuje nasz Klient. Często zdarza się tak, że zależy mu na projekcie, który wymarzył sobie wcześniej, jednak parametry wnętrza mu na to nie pozwalają. Wówczas prezentujemy swoje pomysły i proponujemy nowoczesne kuchnie na wymiar, które najlepiej sprawdzą się w określonej sytuacji.

W naszej pracy udowadniamy, że mniejsze pomieszczenie nie jest przeszkodą do stworzenia wyjątkowych aranżacji. Musimy tylko pamiętać o tym, jak niezwykle ważna jest odpowiednia konfiguracja.

Nowoczesne meble kuchenne na wymiar nadają się doskonale zarówno do niewielkich kawalerek, jak również przestronnych, wielorodzinnych przestrzeni. W zależności od predyspozycji pomieszczenia proponujemy naszym Klientom wersje jedno- albo dwurzędowe, w kształcie litery „L” lub „U”, jak również wersje z osobną wyspą.

Wykorzystujemy w tym celu nowoczesne szafki dolne lub wiszące, szuflady, fronty i inne meble dopasowane do indywidualnych wymagań.

Wszystkich zainteresowanych wyjątkową aranżacją zapraszamy serdecznie do naszych salonów zlokalizowanych na terenie Trójmiasta.

1. Umów się na spotkanie z projektantem/architektem

Spotkanie z Klientem ma dostarczyć niezbędnych informacji dotyczących jego oczekiwań i upodobań, rodzaju inwestycji oraz wielkość projektowanego obiektu – czy będzie to cały dom, mieszkanie czy tylko jedno z pomieszczeń. Na tym etapie określamy zakres naszych prac oraz wstępnie dobieramy materiały.

2. Planowanie i projektowanie

Projektowanie to złożony proces i ciągłe kompromisy. Musimy pogodzić ze sobą takie kwestie jak: oczekiwania inwestora, ograniczenia lokalu, ergonomię oraz design. Tworzymy ambitny projekt i prawdziwe partnerstwo między pięknem a potrzebą funkcji. Przygotowujemy się do spotkania, na którym pokażemy projekt wraz z wyceną oraz zastosowane w nim materiały i rozwiązania. To najważniejsza część wspólnego projektu. Pracujemy do czasu ukształtowania ostatecznej wersji projektu wraz z zamknięciem budżetu.

3. Podsumowanie i umowa

Na podstawie zebranych informacji ustalamy zakres, cenę i terminy realizacji. Wszystkie te dane zawarte będą w umowie i staną się dla nas wiążące.

4. Realizacja

W ustalonym wspólnie dniu wykonujemy dostawę i rozpoczynamy realizację. Ekipy montażowe, które pracują w Państwa lokalu, są doświadczone i sprawdzone. Firma FAMA Design ponosi pełną odpowiedzialność za wszystkie osoby, z którymi pracuje od wielu lat. Gdy zakończymy wszystkie prace, wykonujemy wspólny odbiór całości realizacji.

5. Ochrona

To nie koniec.

Jesteśmy pierwszą firmą na rynku trójmiejskim, która na swoje prace i materiały udziela 5-letniej gwarancji. To od 2010 roku wprowadziliśmy 5 lat gwarancji i pierwsze nasze realizacje objęte tak długim okresem mają się bardzo dobrze.