img

Na wymiar

Jeśli jesteś gotowy, aby zaprojektować kuchnię, ale nie wiesz od czego zacząć - mamy dokładnie to, by pomóc. Od prostych do wzniosłych, nasza kolekcja 30 wspaniałych pomysłów kuchennych - opracowanych przez cenionych projektantów wnętrz - z pewnością zainspiruje.

1. Umów się na spotkanie z projektantem/architektem

Spotkanie z Klientem ma dostarczyć niezbędnych informacji dotyczących jego oczekiwań i upodobań, rodzaju inwestycji oraz wielkość projektowanego obiektu – czy będzie to cały dom, mieszkanie czy tylko jedno z pomieszczeń. Na tym etapie określamy zakres naszych prac oraz wstępnie dobieramy materiały.

2. Planowanie i projektowanie

Projektowanie to złożony proces i ciągłe kompromisy. Musimy pogodzić ze sobą takie kwestie jak: oczekiwania inwestora, ograniczenia lokalu, ergonomię oraz design. Tworzymy ambitny projekt i prawdziwe partnerstwo między pięknem a potrzebą funkcji. Przygotowujemy się do spotkania, na którym pokażemy projekt wraz z wyceną oraz zastosowane w nim materiały i rozwiązania. To najważniejsza część wspólnego projektu. Pracujemy do czasu ukształtowania ostatecznej wersji projektu wraz z zamknięciem budżetu.

3. Podsumowanie i umowa

Na podstawie zebranych informacji ustalamy zakres, cenę i terminy realizacji. Wszystkie te dane zawarte będą w umowie i staną się dla nas wiążące.

4. Realizacja

W ustalonym wspólnie dniu wykonujemy dostawę i rozpoczynamy realizację. Ekipy montażowe, które pracują w Państwa lokalu, są doświadczone i sprawdzone. Firma FAMA Design ponosi pełną odpowiedzialność za wszystkie osoby, z którymi pracuje od wielu lat. Gdy zakończymy wszystkie prace, wykonujemy wspólny odbiór całości realizacji.

5. Ochrona

To nie koniec.

Jesteśmy pierwszą firmą na rynku trójmiejskim, która na swoje prace i materiały udziela 5-letniej gwarancji. To od 2010 roku wprowadziliśmy 5 lat gwarancji i pierwsze nasze realizacje objęte tak długim okresem mają się bardzo dobrze.