img

Meble łazienkowe na zamówienie

Wykreowanie przestrzeni idealnej do odprężenia wymaga bardzo indywidualnego podejścia. Właśnie dlatego tworząc meble do łazienki na zamówienie poprzedzamy prace projektowe rozmową. Zależy nam bowiem na stworzeniu miejsca komfortowego, dopasowanego do konkretnych potrzeb i upodobań. Tak powstają łazienki z pomysłem! Rozpoczynamy od poznania pragnień Inwestora, a następnie tę wiedzę przelewamy na projekty. Przykładowe nasze realizacje postanowiliśmy zaprezentować w specjalnej galerii.

Przyświecała nam myśl o stworzeniu dla Państwa inspiracji. Przygotowane przez nas meble łazienkowe na wymiar wraz ze wszystkimi dodatkami pokazują naszą pracę. Przedstawiają co możemy zrobić i dowodzą, że dla nas nie ma tabu. Przełamujemy stereotypowe myślenie i zachęcamy do tego również Państwa. Zabawa kolorem, dobór materiałów, kreowanie form – a wszystko podszyte funkcjonalnością. Na fotografiach z realizacji projektów przedstawiamy bardzo różne pomieszczenia – o odmiennych wymiarach i układzie, wszystkie perfekcyjnie dopracowane. Zachęcamy do obejrzenia zaproponowanych przez nas rozwiązań.

Galeria z zaprojektowanymi i przygotowanymi przez nas łazienkami może posłużyć Państwo jako inspiracja. Być może właśnie tu znajdą się meble, które chcielibyście mieć we własnym pokoju kąpielowym. Być może tu znajdują się połączenia kolorystyczne, które chcecie przenieść do swoich mieszkań. Skontaktujcie się z nami, wspólnie przygotujemy przestrzeń idealną do odprężenia i relaksu, a przy tym estetyczną i funkcjonalną.