img

Meble kuchenne na wymiar

Funkcjonalność nabiera szczególnego znaczenia w kuchni. Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń gwarantuje swobodę podczas przygotowywania posiłków, ale też zapewnia optymalną ilość miejsca na przechowywanie produktów spożywczych i robienie zapasów. My przygotowujemy kuchnie na zamówienie stosując się do zasady pięciu stref, przy czym dbamy o ich odpowiednie rozmieszczenie. Wszystkie komponenty powstają na wymiar, co zapewnia idealne dopasowanie do pomieszczenia – bez względu na jego wielkość oraz układ wnętrza.

W galerii przedstawiamy jak ciekawie można zaaranżować przestrzeń. Fotografie prezentują nasze przykładowe realizacje. Celowo dobraliśmy projekty różniące się znacznie od siebie. Wśród propozycji znajdują się kuchenne meble w stylu rustykalnym, prowansalskim, jak i bardzo nowoczesne szafki kuchenne na wymiar. Realizacje bardzo dobrze oddają charakter naszych prac. Pokazane zostało bowiem szczegółowe wykończenie i dbałość o spójność całej koncepcji. Wprowadziliśmy także fotografie, obrazujące bardzo interesująco rozwiązane oświetlenie.

Stworzyliśmy to portfolio, prezentujące niektóre szafki i meble kuchenne na zamówienie wykonane przez nas, aby zainspirować Państwa do wyboru nasz usług, ale nie tylko. Chcieliśmy dać możliwość przejrzenia gotowych rozwiązań, z których można czerpać pomysły. Ciekawie zestawione blaty, dobrze zaplanowany układ wnętrza, nietypowe szafki – bez względu, co przyciągnęło Państwa uwagę, zachęcamy do kontaktu. Przygotujemy taką propozycję także do Waszych domów.