img

Jak dobrać sprzęt AGD do kuchni?

Kupiłeś mieszkanie lub dom i już nie możesz się doczekać jego urządzania? Własne cztery kąty to marzenie wielu osób – przede wszystkim dlatego, że w końcu można zaaranżować wszystko po swojemu. Dzisiaj chcieliśmy zająć się jednym z elementów wykańczania własnego lokum, a mianowicie wyborem sprzętów AGD do kuchni.

Kuchnia to niewątpliwie bardzo ważne pomieszczenie w każdym domu, a obecne w niej sprzęty są stale używane. Dlatego tak ważne jest to, by wybrać urządzenia wysokiej jakości, z których korzystanie będzie przyjemnością przez długie lata.

Po pierwsze: spójność

Choć to może wydawać się mało istotne, w rzeczywistości jest jednak bardzo ważne. Mowa tu oczywiście o spójności kolorystyki i stylistyki sprzętów AGD z wyposażeniem całej kuchni. Obecnie na rynku sprzedawane są urządzenia utrzymane w nowoczesnej oraz tradycyjnej estetyce, a także te w stylu vintage. Można również wybierać spośród niezliczonej kolorystyki tych produktów.

Po drugie: sprzęty do zabudowy czy wolnostojące?

Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć indywidualnie. Czy zależy mu na tym, by cała kuchnia miała takie same fronty czy może jednak warto odsłonić piękny wygląd poszczególnych urządzeń? To drugie rozwiązanie wiąże się niewątpliwie z nieco większym wysiłkiem, ponieważ trzeba zadbać o to, by wszystko do siebie pasowało, ale z drugiej strony jest ekonomiczniejsze.

Po trzecie: funkcjonalność

Jesteś miłośnikiem wypieków? W takim razie na pewno przydadzą Ci się szerokie możliwości nowoczesnych piekarników. W innym przypadku do codziennego używania wystarczą tylko te podstawowe. Tak jest z każdym sprzętem AGD - nie tylko kuchennym. Nie warto przecież przepłacać za możliwość np. odświeżania przez pralkę ubrań parą wodną, jeżeli odzież mocno się brudzi i potrzebna jest pralka, która potrafi dogłębnie czyścić w wysokiej temperaturze.

Warto też zwrócić uwagę na długość gwarancji – im dłuższa, tym lepiej.

Do końca maja sprzęty AGD marki Franke oferujemy w niezwykle atrakcyjnych cenach. Proponujemy stylowe okapy ścienne i wyspowe, zlewozmywaki stalowe oraz te z fragranitu ze specjalną technologią antybakteryjną. Uwagę naszych Klientów powinny przyciągnąć też baterie kuchenne tego producenta. Występują one w tak wielu wersjach stylistycznych, kształtach i cenach, że na pewno każdy z naszych Klientów znajdzie wśród nich coś dla siebie. Jeżeli szukają Państwo akurat urządzeń AGD, marka Franke to doskonały wybór!