img

Aranżacja wnętrza

Nasze działania nie koncentrują się wyłącznie na wykonaniu kuchni na wymiar czy mebli łazienkowych na zamówienie. Podejmujemy się przeprowadzenia innych realizacji. Często adaptujemy trudne przestrzenie, jak skosy, wnęki, czy wolne miejsca pod schodami. Tworzymy odpowiednio dopasowane wymiarowo zabudowy wnęk. Projektujemy i przygotowujemy szafy przesuwane i garderoby na wymiar. Dbamy o dopasowanie wyglądu tych elementów wyposażenia wnętrza do całej koncepcji aranżacji. Podejmujemy się bowiem także aranżacji pod klucz.

W ramach kompleksowego wykończenia wnętrz wykonujemy wszelkie prace – niezbędne do uzyskania ostatecznego efektu spójnego wizualnie pomieszczenia. Zwracamy przy tym uwagę zarówno na estetykę, jak i na walory użytkowe. Zapewniamy naszym Klientom profesjonalne doradztwo w zakresie wykończenia ścian, podłóg oraz stworzenia komfortowej architektury wnętrza. Pomagamy przy doborze technik i materiałów przeznaczonych do wykończenia pomieszczeń, ale także możemy zaoferować własne usługi w zakresie projektowania mebli. Wykonujemy oryginalne szafy na wymiar przesuwne oraz zabudowy wnęk. Jesteśmy otwarci także na realizację zleceń nietypowych.

Niektóre realizacje prezentujemy w galerii. Mamy nadzieję, że zainspirują Państwa do kroku ku zmianie. Wiele osób nie wie bowiem, jak praktycznie wykorzystać wnękę lub komu zlecić ciekawą zabudowę wolnego miejsca w sypialni pod skośną ścianą. My z takimi elementami już pracowaliśmy, a efekty tej pracy prezentujemy w portfolio. Jeśli nie są Państwo pewni czy podejmiemy się wykonania nietypowego pomysłu, prosimy o kontakt, wspólnie ustalimy strategię działania.